Centrum Miłoszyc w 1946 r.

Centrum Miłoszyc w 1946 r.

Numeracja orientacyjna nie musi odpowiadać tej z ksiąg meldunkowych

Mieszkańcy ul. Polnej:

  1. SANIEC Anna + s. Jan i Bronisława
  2. LUDWINA Piotr + Katarzyna
  3. SOKOŁOWSKI Jarosław + Franciszka (Trembecka)
  4. Dom zakonny s. Elżbietanek
  5. LITWIN Piotr i Anastazja
  6. SZCZEPANIAK
  7. ENGEL Piotr i Maria + s. Edward i ż. Emilia
  8. TREMBECKI (organista, ojciec Franciszka)+ c. IN + wnuki Andrzej i Adam
  9. BUDA IN (siostra Trembeckiego)+ s.Andrzej

Mieszkańcy ul. Kolejowej:

  1. NIEDŹWIEDZKI Jan i Ewa (rodzice Wiktora i Kazimierza) + c. Maria
  2. MOCHNACKI

Mieszkańcy ul. Bocznej:

  1. DUCH IN
  2. KOROTASZ Stefania
  3. ŁOZOWY Eugeniusz i Daniela
  4. SZCZEPANIAK IN (szewc) + c. Józefina
  5. TURCZYŃSKI Szczepan i Wiktoria, TURCZYŃSKI Michał i Anna
  6. GIBLAK
  7. LUDWINA Michał i Anna
  8. ŁOZOWY
  9. ŁUCZAK
  10. GABRYLUK
  11. JEZIERSKI
  12. OLSZEWSKI Czesław i Wiktoria

Mieszkańcy ul. Głównej:

  1. JANDA Jan
  2. KRACZKOWSKI Jan i Bronisława
  3. OLSZEWSKI Wincenty i Rozalia
  4. RADOMSKI Józef
  5. RETERSKI Kazimierz
  6. KURIATA Hieronim i Franciszka + dzieci
  7. PLATA Feliks i Paraskiewia + c. Leontyna Łuszpak
  8. KOŁACZ Józef i Stefania
  9. JACKOWSKI Mikołaj i Katarzyna
  10. KOŁACZ Stanisław i Krystyna
  11. KOWALSKI Lucjan
  12. KOZIEŁ Antoni + Stanisława
  13. LITWIN Tadeusz +
  14. ŻÓŁKIEWICZ
  15. PRZYBYLSKI Stefan
  16. TREMBECKI Franciszek i
  17. WOJTANOWICZ Michał i Joanna
  18. (piekarz)
  19. WRÓBLEWSKI Ignacy i IN córka Jaros
  20. JAROS
  21. ŁASZEK Władysław + Wanda
  22. KRZYSZTOŃ
  23. Plebania - ks. SINKOWSKI
  24. BAJSAROWICZ Jan

Mieszkańcy ul. Kościelnej:

  1. BOBKO Władysław i Anastazja
  2. ROGACZEWSKI Antoni i Janina, ROGACZEWSKI Stanisław i
  3. ZAJĄCZKOWSKI Mikołaj i Karolina
  4. LUC
  5. KALICIŃSKI
  6. NYKLARZ Piotr i Agnieszka
  7. OSTROWSKI Józef
  8. BAJSAROWICZ
  9. NIEDŹWIEDZKI Wiktor i Anna
  10. ............
  11. NIEDZIELKA Szczepan
  12. NIEDŹWIEDZKI Kazimierz i Katarzyna
  13. "Majątek"
  14. TOKARZ Mikołaj i Maria, BAJSAROWICZ Władysław i Maria, WAGNER
  15. CHMIEL
  16. CHROBAK
  17. KOZUBOWSKA

Mieszkańcy ul. Ogrodowej:

  1. LASZKOWSKI Jan i Maria + dzieci Czesław, Stanisław ...
  2. ROSIK
  3. KONDRAK Jan i Helena
  4. WODYŃSKI
  5. GORZKOWSKI Paweł i Maria
  6. KURIATA Hieronima + c. Helena
  7. SIRKO Helena + c. Antonina
  8. FEDYNA Józef i Antonina
  9. ZAŁUCKA
  10. RAZIK Piotr i Maria + córki
  11. MANIAK
  12. KUSZYK

Mieszkańcy ul. Dziuplińskiej:

  1. KOPROWSKI Michał + HRYNA? + KRUK
  2. SELWA Marcin + Bronisława
  3. MAZURKIEWICZ

Mieszkańcy ul. Wrocławskiej:

  1. KRYCH Maria + DZIEDZIC Jan i Julia (Krych?)
  2. DONABIDOWICZ Michał (ur. na Bukowinie) i Karolina + syn i córka
  3. WYRZYKOWSKI Władysław i Agata
  4. LITWIN Franciszek + Genowefa
  5. JAKUBOWICZ Antoni
  6. RADOMAŃSKI Antoni i Maria
  7. HYJEK
  8. WALKO Jan i Franciszka
  9. KONDRAT Stefan + Katarzyna
  10. BRYK Józef + Anna
  11. JAKUBOWICZ Michał i Katarzyna
  12. BIALIK Maria - STEBNOWSKA
  13. KOPROWSKI Andrzej i Katarzyna
  14. MAZURKIEWICZ Michał
  15. DYMEK Józef i Maria
  16. KOPROWSKI Jan (sybirak) i Apolonia
  17. PAJĄCZEK Michał + Anna
  18. CZERNIK Helena
  19. DIUDIUK Bazyli + Bronisława
  20. JASKULSKI Seweryn
  21. ŁUC
  22. KOPROWSKI
  23. KURIATA Bronisław + Apolonia (+ rodzice KURIATA Sabian i Marcelina) + dzieci
  24. KORNICKI
  25. ŁUC
  26. KOPROWSKI (ojciec Józefa) - dom w polu k/ wysypiska za Łucem

Centrum

Do strony głównej


Webmaster: J.Urbaniak
Ostatnia aktualizacja 20.09.2006r.